Acasa Lampi solare gradina Lampi solare BEC LED S01E-100W LUMINA RECE CU PANOU SOLAR
BEC LED S01E-100W LUMINA RECE CU PANOU SOLAR
Cod produs: S10 100W
Disponibilitate:
la comanda
Transport gratuit
Livrare in 24h
de la plasarea comenzii
Importator direct
fara intermediari
Retur in 30 zile
de la data livrarii comenzii
Putere
100W
Temperatura de Culoare
6500K
Dimensiuni Lungime inaltime latime
115*115*195mm
Utilizare
Exterior
Garantie(persoanele fizice)
24 Luni
Dimensiuni panou solar
235*350*17mm
Lungime cablu
5m
Acumulator
3.2V,10000mA