APLICA SE-W9026/250X320 GD E14*2 MAXIM 60W/BEC
Brand:
LUMINASTAR
Cod produs:
SE-W9026/250X320 GD
Disponibilitate:
la comanda
Taxa verde:
Adauga in cos
Adauga la favorite
Adauga in comparator
Distribuie:
Transport gratuit
Livrare in 24h
de la plasarea comenzii
Importator direct
fara intermediari
Retur in 30 zile
de la data livrarii comenzii
Adauga in cos
Detalii produs
Reviews
Tensiune de Alimentare
220V
Dimensiuni Lungime inaltime latime
D320*250MM
Material
Aluminiu+Sticla
Utilizare
Interior
Garantie(persoanele fizice)
24 Luni
Tip soclu
E14
Fii primul care scrie un review
Acorda o nota
1
Titlu review
Review
Adauga review
Din aceeasi categorie
la comanda
APLICA CU LED TD 0857 WT
APLICA CU LED 5061 R
APLICA CU LED 66268
APLICA CU LED 8184
in stoc
Plafoniera Rotunda 30W Led Lumina Calda Neutra Rece
in stoc
Plafoniera Patrat 41W Led Lumina Calda Neutra Rece
stoc limitat
APLICA LED 8138 .
APLICA LED 67035 .
Aplica moderna cu LED 36W Cu 3 Functii